Abşeron-Xızı Regional Təhsil İdarəsi üzrə məktəblərin mikroəraziləri ilə bağlı 417 müraciət cavablandırılıb.I sinfə elektron qeydiyyat prosesi ilə bağlı məktəblərin mikroərazi üzrə ünvanları vətəndaşlara açıqlanıb.
Bu barədə Den.az-a Abşeron-Xızı Regional Təhsil İdarəsindən məlumat verilib.
2025-2026-cı tədris ili üzrə Abşeron-Xızı Regional Təhsil İdarəsinin əhatə etdiyi təhsil müəssisələrində birinci sinfə elektron qeydiyyat prosesinə hazırlıq çərçivəsində mikroərazilər üzrə ünvanların dəqiqləşdirilməsi ilə bağlı 417 vətəndaş müraciəti cavablandırılıb və müvafiq qaydalara uyğun şəkildə icra olunub.
Vətəndaşlar mikroərazilər üzrə ünvanların dəqiqləşdirilməsi ilə bağlı Abşeron-Xızı Regional Təhsil İdarəsi üzrə Çağrı Mərkəzinə (146-01 nömrəli) zəng edə, [email protected] elektron poçtuna müraciət ünvanlaya, Sumqayıt şəhər 2 saylı “ASAN xidmət” mərkəzinin təhsil xidmətləri bölməsinə yaxınlaşa bilərlər.